Skip links

Byty s předzahrádkou: Domov s kouskem vlastní přírody

Představte si, jak se po náročném dni usadíte na zahradě, vypijete si šálek dobré kávy nebo přečtete knížku. V létě se zchladíte v bazénu a večer si ukuchtíte něco dobrého na grilu. Mít vlastní zahradu je prostě k nezaplacení. Ale co když se nechcete stěhovat mimo Prahu a na vlastní dům v české metropoli nemáte finance? Sen o vlastním kousku přírody si můžete splnit i ve velkoměstě. Moderní byty s předzahrádkou nabízí elegantní a cenově dostupné řešení.

Malý kousek ráje v srdci velkoměsta

Byty s předzahrádkou mají spoustu výhod. Záleží jen na vaší fantazii, jak kousek vlastní půdy využijete. Můžete se obklopit okrasnými stromy a keři, pěstovat bio zeleninu, grilovat, dovádět se psem, koupat se v bazénu a mnohem více. Nic vám nedobije baterky lépe než odpočinek v zeleni. Po náročném dni se svalte do voňavé trávy a poslouchejte zpěv ptáků. Zatímco budete relaxovat, děti si na zahradě báječně vyhrají. A co teprve letní párty s grilováním? To v obyčejném paneláku zkrátka nezažijete.

Stovky lákadel velkoměsta

Pokud zůstanete v hlavním městě, nemusíte dojíždět daleko za kulturou, koníčky, zábavou ani prací. Obchody, škola, školka, lékař… to vše je v Praze coby kamenem dohodil. Díky skvělé dopravní síti si poradíte i bez auta, které je na vesnici naprostou nutností.

Pohodlí bez starostí

Bydlení v bytě je pohodlnější než v rodinném domě. Nemusíte řešit náročnou údržbu budovy, opravy ani rekonstrukce. Nemusíte si hrát na domácího kutila ani platit tisíce hodinovému manželovi. Většinu starostí přebírá správce, družstvo či společenství vlastníků. Vám zbývá už jen jedna příjemná povinnost – péče o vlastní zahradu. Myslete však na to, že na jaře a v létě potřebuje trávník pravidelnou údržbu, a to alespoň jednou týdně. Bojujete s časem, nebo vás práce na zahradě nebaví? Možná vám bude více vyhovovat byt s terasou.

Zvědaví sousedé a popel z cigaret

Nevýhodou bydlení v bytě s předzahrádkou je nedostatek soukromí. Terasu před bytem můžete zastínit třeba markýzou, zbytek zahrady však neunikne zvědavým pohledům. Pokud trefíte na neukázněné sousedy, může vás tu a tam nepříjemně překvapit popel z cigaret či jiný nepořádek. Přízemní byty jsou také větším lákadlem pro zloděje. Vyplatí se proto investovat do kvalitního zabezpečení a dobré pojistky.

Pátrání pro Sherlocka Holmese

V Praze je o byty s předzáhrádkou velký zájem, a proto se v nabídce dlouho neohřejí. Pokud hledáte bydlení snů, vyplňte kontaktní formulář. Rádi vám zprostředkujeme atraktivní bydlení, které byste v inzerci realitních serverů hledali marně. Máme také přehled o nové výstavbě a aktuálních developerských projektech. Poradíme vám také s výběrem správné lokality. Plánujete rodinu, dojíždíte každý den do centra a milujete procházky v přírodě? To vše hraje při výběru bydlení velkou roli.

Naši makléři vám také pomohou s prodejem stávající nemovitosti. Ceny realit jsou aktuálně vyšroubované na maximum. Díky tomu můžete na prodeji svého bytu či domu vydělat majlant. Vyměňte tedy fádní život na sídlišti za luxus na vlastním kousku půdy.

Mám zájem o nabídku