Skip links

Bydlení
Na Výšinách

Bydlení s esencí svěžesti.

Lokalita:

Praha 7 - Letná

Ceny od:

7 933 000 Kč

Dokončení projektu:

Zkolaudováno

O projektu

Mezi parky Letenská pláň a Stromovka vane do klasického městského života svěží vítr. Neubírá přitom ani špetku z pestré palety vymožeností moderní metropole. Rekonstrukcí vyladěné bydlení v příjemně klidné ulici Na Výšinách je dokonale vyvážené jako secese, která mu dala atraktivní podobu. Spojení krásy a citu, stejně jako ryze praktická rovina s vysokým stupněm pohodlí osloví jednotlivce i páry. Svěží jednotky secesního domu Na Výšinách ocení všichni, kteří nevidí důvod držet se při zemi.

Mám zájem o projekt

Nabídka bytů

Na Výšinách uvidíte dál než jiní, také díky efektním balkónům. Šestipodlažní činžovní dům stavitele Josefa Rychtery je získal prostřednictvím důmyslné rekonstrukce. Moderní standardy a technologie se po citlivých úpravách elegantně snoubí s historickými prvky. Odkazují na počátek století, kdy dům vznikl (pravděpodobně v roce 1912). Nabývají podoby řemeslného kování na oknech nebo kazetových vstupních dveří.

Pro ty nejnáročnější milovníky výhledů jsou v horních patrech domu připraveny mezonety White Wall, v dalších patrech jsou pak dostupné byty 1+kk, 2+kk a 3+kk ve standardu Fit Out. Přízemní jednotky disponují vlastními předzahrádkami. Všichni obyvatelé domu mohou využívat společný dvorek s kolárnou, vhod přijdou i praktické sklepní kóje. Na Výšinách, jen kousek od ulice Milady Horákové najdete vše, co potřebujete. A ještě mnohem víc.

Dostupné bytové jednotky

Lokalita

Letná učaruje lehkostí bílých oblak putujících modravou oblohou. Láká na božské výhledy i pevné body, kterých se můžete zachytit. K těm patří i prastaré sídlo českých panovníků, jeden z největších hradních komplexů světa a nepřehlédnutelná dominanta ikonického panoramatu Prahy. Nejkrásnější pohled na Pražský hrad nabízejí právě prosluněné výšiny nad řekou Vltavou. Právě na Letné najdete svůj vlastní pevný bod, svůj dům, svůj hrad. Na Výšinách.

To je Letná, kterou ohraničuje Královská obora Stromovka, úchvatný pražský park s širokými možnostmi vyžití o rozloze přes 85 hektarů. Z velké části je Letná tvořená Letenskou plání, sportovně-relaxačním areálem, ve kterém narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum.

Mám zájem o projekt

Co o nás říkají naši klienti

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte