Skip links

Bydlení U Pekáren

Všechno, co potřebujete

Lokalita:

Hostivař

Ceny od:

3 564 000 Kč

Dokončení projektu:

Byty před rekonstrukcí, byty po rekonstrukci, ihned k prodeji

O projektu

Ještě před vznikem Československa a Velké Prahy se v Hostivaři rodily plány na první biograf. Pro spokojenost svých zaměstnanců ho spolu s restaurací a byty nechal vybudovat významný továrník Otakar Podhajský. Budova architekta Bohumila Hübsmanna, kde pravděpodobně v roce 1919 začalo fungovat Bio Svět, později přejmenované na Bio Sokol, dodnes tvoří roh ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská.

Připomíná éru noblesní prvorepublikové zábavy, progresivních továren a zodpovědných podnikatelů. Jako Bydlení U Pekáren v současnosti nabízí primárně praktické byty, stále se však pojí i s filmem. V sousedství jsou totiž situované filmové ateliéry, například oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice.

Mám zájem o projekt

Nabídka bytů

Vyberte si byt, který vás bude bavit. Do třech podlaží bytového domu na rohu ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská se vešlo celkem 17 bytů o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+1, 3+1 a 4+1 a 3 nebytové jednotky.

Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.

Většina jednotek disponuje sklepní kójí a k vybraným jednotkám je možnost přikoupit parkovací stání.

Nabídka volných bytů

Lokalita a okolí

Hostivař, kam si od Bydlení U Pekáren můžete snadno zaskočit za filmovými zážitky, ale i dobrým jídlem nebo nákupy. Na skok to máte také do obchodního centra Europark nebo nákupní galerie Fashion Arena Prague Outlet. Nudit se tady nebudou dospělí, ani děti. V blízkosti domu najdete dětskou hernu Koala Café, TJ Sokol Hostivař s mateřským centrem Frydolínek, ale i Galerii Golf Hostivař.

Ke Galerii Golf Hostivař také přiléhá rozsáhlý sportovní komplex s tenisovými kurty, dvěma fotbalovými hřišti, atletickým stadionem, sportovní halou a plaveckým bazénem. Ke koupání láká i nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze. Je součástí přírodního parku Hostivař, protkaného množstvím příjemných stezek pro pěší i maminky s kočárky, běžce nebo cyklisty.

Nejsou to jen pěší, turistické a cyklistické trasy. Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou. Přímo naproti bytovému domu najdete vlakové nádraží Praha-Hostivař, 2 minuty chůze daleko je autobusová stanice U Továren, cca za 6 minut dojdete na tramvajovou a autobusovou zastávku Nádraží Hostivař. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Mám zájem o projekt

Co o nás říkají naši klienti

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte