Skip links

Forest Views
Dařbož

Babice Dařbož je malebná vesnice ležící mezi Týncem nad Sázavou a Prahou. Do okolních měst se dostanete za pár minut autem i autobusem, všechny městské výhody tak máte na dosah ruky.

Lokalita:

Babice Dařbož

Cena:

od 7 359 000 Kč

Dokončení projektu:

1. Etapa 3Q 2023, 2. Etapa 3Q 2025

O projektu

Tato lokalita leží uprostřed přírodní rezervace Hornopožárského lesa a přitom je 20 minut od Chodova. Je to skvělé místo pro rodinný život a šťastné dětství ve zdravém prostředí. Projekt jsme navrhli tak, aby abyste se měli kde potkávat. Záleží nám na tom, aby byli sousedé od vedle vašimi přáteli. Vytvoříme s Vámi novou přátelskou komunitu v Dařboži. Vybudujeme novou infrastrukturu, společný park, pěší cesty, centrální náměstí, hřiště pro děti a komerční prostory. V projektu také snížíme dopravu na minimum, chceme aby byly děti v bezpečí. Zapomeňte na stres, dejte si nohy nahoru a poznejte jedinečnou lokalitu ve videu

Časová osa

Veškeré níže uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy. Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

1. Příprava projektu

1Q 2021

2. Zahájení stavby

2Q 2022

3. Dokončení stavby I. Etapy

3Q 2023

4. Zahájení stavby II. Etapy

4Q 2023

5. Dokončení stavby

3Q 2025

Mám zájem o projekt

Nabídka domovů

3+kk – Exkluzivní dispozice se zahradou, kterou na trhu jen tak nenajdete. Domov tak akorát pro tříčlennou rodinu. Užijte si venkovní aktivity na zahradě a uvnitř teplo domova.

4+kk – Získáte prostor pro celou rodinu a děti si budou hrát na čerstvém vzduchu na velké zahradě. Na terase si dáte společnou snídani a užijete si výhledy do lesa.

Mám zájem o projekt

Lokalita

Babice Dařbož je malebná vesnice ležící mezi Týncem nad Sázavou a Prahou. Do okolních měst se dostanete za pár minut autem i autobusem a na Chodov je to 20 minut. Všechny městské výhody tak máte na dosah ruky. Okolo Vás se navíc nachází přírodní rezervace velkého Hornopožárského lesa, který vám poskytne ten nejčistší vzduch a místo pro venkovní aktivity.

Park

Místo pro spoločné zážitky a budování přátelství se sousedy.

Centrální naměstí

Nakupte potraviny od místních farmářů, dejte si kafe nebo pokláboste večer s přáteli.

Ať už se otočíte kamkoliv, uvidíte les. Ve Forest Views budete denně nabití energií vyrobenou místní přírodou. Uslyšíte jen šumění potůčků a melodii zpívajících ptáků. Objevte svůj nový domov tam, kde jednoduše vyplavíte všechen každodenní stres a pořádně si odpočinete.

Vychutnejte si také opravdu čerstvé a farmářské výrobky. V okolí najdete farmy, lokální řeznictví i domácí pekárny, které vám nabídnou tu nejlepší chuť. Narazíte tady i na rybárnu, která dováží denně čerstvé mořské ryby. Poznejte to nejlepší na váš stůl.

Co o nás říkají naši klienti

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte