Skip links

Vila BaraCzech na Bali

Představte si, že byste mohli kdykoliv opustit všední realitu, nasednout na letadlo a užít si pohádkovou dovolenou ve své luxusní vile.

Lokalita:

Canggu, Bali

Cena:

155 000 Euro

Dokončení projektu:

K nastěhování

Videoprohlídka

O projektu

Lukrativní nemovitosti na Bali nakupují lidé z celého světa. Mít svůj dům na pohádkovém ostrově je totiž výhodné hned z několika důvodů. Představte si, že byste mohli kdykoliv opustit všední realitu, nasednout na letadlo a užít si pohádkovou dovolenou ve své luxusní vile. A po zbytek roku vydělávat naprosto bez práce díky výnosnému pronájmu. Vzrůstajícípoptávka žene každoročně ceny nemovitostí na Bali vzhůru. Proto je nákup vily v Canggu výnosnou investicí jak z hlediska stoupající hodnoty nemovitosti, tak z hlediska pasivního příjmu z pronájmu.

Výnos okolo 60 000 Kč měsíčně

Během koronavirové krize se vila dlouhodobě pronajímala za 30 000 Kč měsíčně. Aktuálně je v krátkodobém pronájmu formou Airbnb a Booking za 110 USD/noc. Při průměrné 80% obsazenosti je výnos z krátkodobého pronájmu okolo 60 000 Kč měsíčně. S údržbou nemovitosti, úklidem a samotným pronájmem nemusíte mít žádné starosti. Správu nemovitosti můžete ponechat v rukou stávající firmy, která zajistí pohodlný full servis (za provizi 25 % ze zisku).

Nemovitosti na Bali mají svá specifika. Pozemky na ostrově není možné koupit, ale pouze pronajmout a následně zastavět. Pozemek patřící k vile je pronajatý na 25 let. Po uplynutí této lhůty stačí požádat na příslušném úřadu o prodloužení nájmu.


Dispozice vily

Vila o rozloze 130 m2 prošla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí a přestavbou. Nemovitost získala moderní vzhled i potřebný komfort evropského typu. Interiér zdobí vkusné zařízení v exotickém balijském stylu.

Dispozice 3+kk je ideální jak pro pár, tak pro rodinu s dětmi. Momentálně je ve vile zařízená samostatná ložnice a pracovna, kterou můžete snadno proměnit v dětský pokoj. Praktická kuchyně je vkusně propojená s jídelnou a obývacím pokojem. Na zahradě nechybí vše potřebné pro dokonalý odpočinek – plavecký bazén, gril a venkovní posezení.

Mám zájem o projekt

Lokalita

Vila se nachází v atraktivní a vyhledávané destinaci Canggu na jižním pobřeží Bali v Indonésii. V poklidné vesnici najdete vše, po čem zatoužíte. Objevte nepřebernou rozmanitost přírody, množství dechberoucích památek i kulturního vyžití – 10 kilometrů písčitých pláží, skalní útesy, šumící moře, starobylé chrámy a památky, pestrý noční život, kluby, restaurace, bary i obchody.

Canggu je také vyhlášenou destinací pro surfing a longboard. Každý rok se zde setkávají surfaři z celého světa. Na své si přijdou také milovníci potápění, plavání i lenošení na pláži. Vila se nachází pouhých 1 200 m od pláže Echo Beach. K dopravě po ostrově můžete využít oblíbené skútry a vychutnat si místní uvolněnou atmosféru naplno.

Obchody, restaurace, bary, lékárna či bankomat jsou v docházkové vzdálenosti – zhruba 5 – 15 minut chůze. Vila leží v klidné rezidenční čtvrti, daleko od rušných hotelů a turistických ubytoven. Splňte si svá tajná přání a zažijte Bali na vlastní kůži.

Mám zájem o projekt

Co o nás říkají naši klienti

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte