Skip links

Vila dům na Vinici

Projekt Vila dům Na Vinici představuje královské a zároveň i velice moderní bydlení obklopené zelení přímo v srdci Prahy.

Lokalita:

Praha 2 - Vinohrady

Ceny od:

5 096 000 Kč

Dokončení projektu:

Únor 2023

O projektu

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

Funkční technologie se pro pohodlí a komfort obyvatel snoubí s přírodními materiály. Čisté linie a barvy vkusně oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení. Důmyslně využívá okolní křivky, prostřednictvím balkonů, teras a neskromných oken zrcadlí energii zdejší krajiny. Moderní novostavba s osobitým stylem PSN představuje místo, kde se plní přání dětí i dospělých.

Časová osa

Veškeré níže uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy. Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

1. Zahájení stavby

Květen 2021

2. Zahájení prodeje

Červen 2021

3. Hrubá stavba

Leden 2022

4. Kolaudace stavby

Prosinec 2022

5. Vnitřní práce

Leden 2023

6. Předání bytových jednotek

Únor 2023

Mám zájem o projekt

Nabídka bytů

Ve čtyřech patrech domu najdete 27 bytů o dispozicích 1 + kk až 3 + kk. Velkolepě pojaté byty jsou jako stvořené pro rodinný život, dýchají mladistvým elánem s esencí lehkosti. Skýtají soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírají i svěžesti přírody. Hru světla v interiérech provázejí harmonické tóny pohody. Všechny byty jsou zařízené ve standardu Fit out*.

Nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí, aby společně vytvořily dokonalý domov. Nechybí ani garážové stání situované v suterénu domu. Tam jsou obyvatelům k dispozici i sklepní úložné prostory.

* Bytová jednotka je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni.

Mám zájem o projekt
obyvak_na vinici

Lokalita

Vila dům Na Vinici vyrostl v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti vinice a sady, dnes jde o oblíbený městský park, zdobený řadou pozoruhodných dřevin. Malebné stezky vedou do navazujícího parku Grébovka s luxusním výhledem na pražské panorama. Součástí areálu je také venkovní posilovna nebo hřiště na petanque.

Moderní design

Moderní bydlení obklopené zelení.

Rodinní bydlení

Byty s balkonem nebo předzahrádkou.

Přírodní krásy v okolí vily provází nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura. Ne náhodou jsou Vinohrady jednou z nejžádanějších a nejprestižnějších pražských čtvrtí.

Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domu sídlí několik základních a mateřských škol, pošta a poliklinika. V docházkové vzdálenosti jsou situovány i četné restaurace a obchody. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Co o nás říkají naši klienti

developerský projekt
Reality praha
obyvak_na vinici

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte