Ahoj Vanguard

Developerský projekt Ahoj Vanguard je na Praze 4 - Modřany vhodný pro bydlení i jako investiční byty. Novostavba nabízí byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk.
Lokalita:
Praha 4 - Modřany
Ceny od:
9 150 000
Dokončení projektu:
Březen 2025

O projektu

Jste single, bezdětný pár nebo velká rodina? V projektu Ahoj, Vanguard najdete radost z nového bydlení. Zdaleka to není jen promyšleností konceptu, kvalitními materiály, hravostí barev, dostatkem zeleně a polohou projektu. Posuvná velkoformátová okna v každé bytové jednotce. Prostorné předzahrádky, velkorysé balkony se zábradlím z odolného skla a střešní terasa. Žádné hranice, žádná omezení, přirozené splynutí s okolím.

Koncept bytového domu má dva základní materiálové směry. Prvním je z části zapuštěný parkovací dům opláštěný zelenou stěnou. Důležitý pohledový, ale také funkční prvek absorbující hluk. Samotný bytový dům je členěn deskami, jež si pohrávají s kombinací prosklených ploch a světlých fasád. Ze zdí pak vystupují římsy, balkóny a terasy. To vše dělá z Ahoj, Vanguard místo plné života, hravosti a lehkosti bytí.

V těsné blízkosti výstavby se dokončuje loftový dům Vanguard. Výjimečný je nejen po architektonické stránce, ale také zázemím, které budou tyto dva projekty sdílet. Symbióza, která dává netušené možnosti vyžití, podpořená i tunelem, který obě nemovitosti funkčně propojí.

Máte k dispozici plně vybavené fitness, spa & wellness zónu s finskou saunou a párou, a také 18 metrů dlouhý prosklený bazén. K ochlazení po sauně je k dispozici padající ledová tříšť, samozřejmě sprchy, a nebo lze zvolit vědro se studenou vodou. Součástí je i odpočívárna. Lze využít i místnosti s masážním lehátkem a nebo vířivky umístěné hned vedle bazénu. To vše v místě bývalého protiatomového krytu.

Mám zájem o projekt
Developersky projekty Ahoj Vanguard byty bydleni novostavba Praha 4 Modrany 6

Rychlý kontakt

Získtejte přístup k neveřejné nabídce developerských projektů.
Chcete dostávat exkluzivní neveřejné nabídky od developerů? Zanechte nám kontakt.
Získat přístup ZDARMA

Nabídka bydlení

Výstavba nabízí byty od velikosti 1+kk po 4+kk a 5 pater garáží. Celkem tedy 220 parkovacích stání pro automobily a 16 pro motorky. Dalších 26 stání pak bude přímo před domem. Samozřejmostí budou nabíjecí stanice pro elektromobily.

2kk - 61m2 - od 9 150 000,-

3kk - 86m2 - od 11 078 000,-

4kk - 256m2 včetně předzahrádky - od 22 208 000,-

Mám zájem o projekt
Developersky projekty Ahoj Vanguard byty bydleni novostavba Praha 4 Modrany 2
Developersky projekt bydleni Sinkulova byty novostavby Praha 4 Podoli 9

Lokalita

V posledních letech v Modřanech vzniklo několik zajímavých zástaveb, které z Modřan dělají lokalitu s velkým potenciálem. A díky skvělé dopravní dostupnosti mají ideální polohu pro cestu do centra Prahy i v opačném směru na venkov.

Mám zájem o projekt

Fotogalerie projektu

Mám zájem o projekt

Rychlý kontakt

Získtejte přístup k neveřejné nabídce developerských projektů.
Chcete dostávat exkluzivní neveřejné nabídky od developerů? Zanechte nám kontakt.
Získat přístup ZDARMA

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte
REFERENCE
  • “Při koupi apartmánu jsme byli velice spokojeni profesionálním přístupem a zajištěním všech služeb. Ještě jednou děkujeme a již dnes víme, že se na Vás v budoucnosti rádi obrátíme.”
  • “Při zjišťování podrobností o koupi pozemkové parcely byl pan Petr Procházka z realitní kanceláře HOUSEin vstřícný i nad rámec jeho povinností. Proces samotné koupi pak proběhl velice hladce za operativní domluvy.“
  • „S realitní kanceláří, konkrétně s panem Adamem Cloudem, jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo podle plánu a v domluvených termínech.“
  • „Ačkoliv jsem velmi opatrný, co se týče důvěry k lidem, se společností a p. Procházkou mám velmi pozitivní zkušenost. Co se řeklo, to platilo, profesionální jednání.“
  • „Since the beginning Adam was very professional and helpful, providing us support in all the different stages, from visiting the property for the first time until signing of the contract and making all the necessary arrangements with the owner. For us, as foreigners, it was very important to have the support of an agent who spoke good English, as is the case with Adam. Thank you!“

Pojďme vám najít perfektní bydlení!

Kontakt:
E-mail: info@projektbydleni.cz
Telefon: +420 605 255 190
HOUSEin Agency s.r.o. | Kunětická 2534/2, Praha - Vinohrady
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram