Bydlení U Pekáren

Projekt Bydlení U Pekáren je vhodný pro bydlení i jako investiční byty. Dům nabízí byty o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk.
Lokalita:
Hostivař
Ceny od:
4 842 000 Kč
Dokončení projektu:
Byty před rekonstrukcí, byty po rekonstrukci, ihned k prodeji

O projektu

Ještě před vznikem Československa a Velké Prahy se v Hostivaři rodily plány na první biograf. Pro spokojenost svých zaměstnanců ho spolu s restaurací a byty nechal vybudovat významný továrník Otakar Podhajský. Budova architekta Bohumila Hübsmanna, kde pravděpodobně v roce 1919 začalo fungovat Bio Svět, později přejmenované na Bio Sokol, dodnes tvoří roh ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská.

Připomíná éru noblesní prvorepublikové zábavy, progresivních továren a zodpovědných podnikatelů. Jako Bydlení U Pekáren v současnosti nabízí primárně praktické byty, stále se však pojí i s filmem. V sousedství jsou totiž situované filmové ateliéry, například oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice.

Mám zájem o projekt

Rychlý kontakt

Získtejte přístup k neveřejné nabídce developerských projektů.
Chcete dostávat exkluzivní neveřejné nabídky od developerů? Zanechte nám kontakt.
Získat přístup ZDARMA

Nabídka bydlení

Vyberte si byt, který vás bude bavit. Do třech podlaží bytového domu na rohu ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská se vešlo celkem 17 bytů o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+1, 3+1 a 4+1 a 3 nebytové jednotky.

Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.

Většina jednotek disponuje sklepní kójí a k vybraným jednotkám je možnost přikoupit parkovací stání.

1+1 (55m2) - 4 842 000,-

2+1 (70m2) - 6 370 000,-

3+1 (97m2) - 7 472 000,-

Mám zájem o projekt
Developersky projekt Bydleni U Pekaren byty bydleni novostavba Praha Hostivar 7
Developersky projekt Bydleni U Pekaren byty bydleni novostavba Praha Hostivar 21

Lokalita

Hostivař, kam si od Bydlení U Pekáren můžete snadno zaskočit za filmovými zážitky, ale i dobrým jídlem nebo nákupy. Na skok to máte také do obchodního centra Europark nebo nákupní galerie Fashion Arena Prague Outlet. Nudit se tady nebudou dospělí, ani děti. V blízkosti domu najdete dětskou hernu Koala Café, TJ Sokol Hostivař s mateřským centrem Frydolínek, ale i Galerii Golf Hostivař.

Ke Galerii Golf Hostivař také přiléhá rozsáhlý sportovní komplex s tenisovými kurty, dvěma fotbalovými hřišti, atletickým stadionem, sportovní halou a plaveckým bazénem. Ke koupání láká i nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze. Je součástí přírodního parku Hostivař, protkaného množstvím příjemných stezek pro pěší i maminky s kočárky, běžce nebo cyklisty.

Nejsou to jen pěší, turistické a cyklistické trasy. Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou. Přímo naproti bytovému domu najdete vlakové nádraží Praha-Hostivař, 2 minuty chůze daleko je autobusová stanice U Továren, cca za 6 minut dojdete na tramvajovou a autobusovou zastávku Nádraží Hostivař. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Mám zájem o projekt

Fotogalerie projektu

Mám zájem o projekt

Rychlý kontakt

Získtejte přístup k neveřejné nabídce developerských projektů.
Chcete dostávat exkluzivní neveřejné nabídky od developerů? Zanechte nám kontakt.
Získat přístup ZDARMA

Máte zájem o konkrétní projekt nebo chcete poradit s výběrem nejvhodnější nemovitosti?

Nezávazně nás kontaktujte
REFERENCE
  • “Při koupi apartmánu jsme byli velice spokojeni profesionálním přístupem a zajištěním všech služeb. Ještě jednou děkujeme a již dnes víme, že se na Vás v budoucnosti rádi obrátíme.”
  • “Při zjišťování podrobností o koupi pozemkové parcely byl pan Petr Procházka z realitní kanceláře HOUSEin vstřícný i nad rámec jeho povinností. Proces samotné koupi pak proběhl velice hladce za operativní domluvy.“
  • „S realitní kanceláří, konkrétně s panem Adamem Cloudem, jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo podle plánu a v domluvených termínech.“
  • „Ačkoliv jsem velmi opatrný, co se týče důvěry k lidem, se společností a p. Procházkou mám velmi pozitivní zkušenost. Co se řeklo, to platilo, profesionální jednání.“
  • „Since the beginning Adam was very professional and helpful, providing us support in all the different stages, from visiting the property for the first time until signing of the contract and making all the necessary arrangements with the owner. For us, as foreigners, it was very important to have the support of an agent who spoke good English, as is the case with Adam. Thank you!“

Pojďme vám najít perfektní bydlení!

Kontakt:
E-mail: info@projektbydleni.cz
Telefon: +420 605 255 190
HOUSEin Agency s.r.o. | Kunětická 2534/2, Praha - Vinohrady
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram